Menu
Your Cart
SİTEMİZ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ SATILIKTIR.  Bilgi :  0536 454 09 34 

Saatpa Blog RSS Feed

17 Dec Bileklik Ve Mücevherlerin Tarihi Ve Kullanımı
0 370
Dünyanın her yerinde, kadınlar bol miktarda mücevher takıyorlar. Kolyeler, toptan bileklik, bilezikler veya küpeler hakkında olsun, takılar oldukça popülerdir. Öyleyse neden bu kadar çok kadın günlük olarak mücevher giymeyi tercih ediyor ve bu aksesu..
15 Dec Toptan Kolyenin Dünyadaki Yeri
0
Toptan Kolye Kolye Nedir?Bugünkü yazımız da sizlere kolyenin tam tanımından bahsedeceğiz. Kolyenin temel bir şekilde incelememiz takıların neden takıldığı konusunda bizlere fikir verecektir. Kolye peki tam manasıyla ne anlama gelmektedir. Hemen sizle..
14 Dec Toptan gümüş
0 396
Günümüz de dünyada birçok insan iyi görünmek adına birçok şey yapmaktadır. Bunun en temel maddesi nedir diye soracak olursanız aslında en temel maddelerden bir tanesi kendini iyi hissetmek istemesidir. Dünya’ da yüzyıllar geçtikçe her yüzyıl içerisin..
10 Dec TOPTAN KOLYE
0 1069
TOPTAN KOLYEToptan kolye satımının artmasının sebebi aslında en çok kadınlar dolayı olduğunu sizlere söyleyebiliriz. Çünkü kadınlar dünya üzerinde dış görünüşlerine erkeklerden daha fazla önem veren varlıklardandır. Bu yüzden kendi üzerlerinde daha f..
08 Dec Toptan Bayan Bileklik
0 347
Toptan bayan bileklik yani bir nevi takı dediğimiz de aslında aklımıza direk bayanların gelmesi gayet normaldir. Günümüz de takı kullanan kısım tabi ki en çok bayan kısmıdır.  Bu takı kategorilerini sıralandıracak olursak eğer hemen size kısa bir sır..
06 Dec Toptan Bileklik
0 598
Toptan bileklik gibi takılar aslında çok eski zamanlar içerisinde hayatımıza girmiş olan takı kategorilerindendir. Bugün takının tarihçesini yakından izleyecek ve sizlere anlatacağız. Ve toptan bileklik takmanın aslında ne kadar eski tarihi zamanlara..
30 Nov Toptan Deri Bileklik
0 410
Dünya üzerinde çok fazla küçük problemle oluşmaktadır. Tabi ki bunun yanında problemlerde çözülebilir durumlardır bu yönden insanların içi rahat olmalıdır. Bugün dünyamız da birçok kategoride takılar kullanılmaktadır. Bu kategoriler insanlar arasında..
29 Nov Saatin Tarihçesi
0
Otomatik kol saati hayatımıza girdiğinden itibaren hatta ilk olarak manuel saatler hayatımıza girdiğinden itibaren bugüne kadar bir den fazla evrim geçirmişlerdir. Ve bununla birlikte evrim geçirmesinin yanı sıra bizlere de bu evrime dahil etmiş ve d..
28 Nov Ferforje Saatler ile Yaşantımız
0 367
Ferforje Saatler ile YaşantımızSaatler günümüz de çok fazla önem kazanmış ve alanında yapılan bilimsel çalışmalar ile birlikte yapılan birçok araştırma sayesinde saatlerinin önemini kanıtlamıştır. Ferforje saat duvar saati ile ise bu saatleri çok rah..
23 Nov Saat Takmanın Önemi
0 438
Erkekler tek ama tek aksesuar olarak genelde sadece saatleri takmaktadırlar pilsiz kol saati bu alanda çok faydalı bir şekilde işlevine devam etmektedirler. Pilsiz kol saati dediğimiz de aslında kol saatleri kişiliğimizi de yansıtmaktadır ve dışarıya..
22 Nov Ferforje Saat Estetik Kullanımı
0 350
Günümüz de çok fazla saat çeşitli görmekte tanıtımlarını izlemekteyiz. Bizim bugün ki yazımız da ise ferforje saat türlerinden bahsedeceğiz. Öncelikle sizlere kelimenin kökünden bahsedelim bu sayede kelime köküyle birlikte daha iyi ne olduğunu anlaya..
18 Nov Otomatik Kol Saati Neden Takılmalıdır?
0 394
Otomatik kol saati insanlar için vazgeçilmez bir üründür.  İnsanlar bazı zaman veya süreçler içerisinde kollarına saat takmadıkları için kendilerini eksik hissedebilmektedirler. Buda aslında bir bağımlılık türü olarak halk arasında konuşulmakta ve bi..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 50 (5 Sayfa)