Menu
Your Cart
SİTEMİZ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ SATILIKTIR.  Bilgi :  0536 454 09 34 

Ortaklık

Ortaklık Programı 


HEMEN PARA KAZANMAYA BAŞLAYIN 

  • Ortaklık Programı linkine tıklayın
  • Yeni Ortak > Devam 
  • Bilgilerinizi doğru bir şekilde girin, özellikle banka bilgilerinizi
  • Takip Kodu Oluşturma Aracı ile takip kodu oluşturun, Takip Bağlantısını kopyalayın ; ?tracking= buradaki kod size özeldir. 
  • Ve nerede isterseniz bu linki paylaşın, örnek. facebook, twitter, instagram, web siteniz, mail, whatsapp ..., 
  • Paylaştığınız linke tıklanarak sitemizde alış veriş yapılırsa %5 lik kazanç otomatik olarak hesabınıza yansıtılacaktır. Ödeme sistemimizde ulaştıktan sonra (kapıda ödeme vs. durumlarda 3-5 gün sürebilir ). Örnek 100TL lik satış yapın, 5TL ücret sizin hesabınıza otomatik kaydedilsin. 
  • İstediğiniz zaman ücreti banka hesabınıza yada paypal hesabınıza gönderelim. 


Evet hiç bir zahmet çekmeden sizde ortaklık programımıza dahil olun %5 ile para kazanmaya başlayın. Site kurmaya, ürün bulundurmaya, kargo veya ödeme ile uğraşmaya kısaca hiç bir şey yapmaya gerek yok. Hiç bir belgeye ihtiyaç olmadan, Para kazanmak istermisiniz ? Kodunuzu üretin ve yayınlayın, facebook, twitter, web siteniz, mail, instagram aklınıza neresi gelirse, oradan gelen satışlardan para kazanın karlı çıkın . Ortaklık programı için tıklayın

Yasal Uyarı ; Saatpa üzerindeki satışların yapılabilmesi için muhatap alınan kişiler 18 yaşından büyük olması veya bir büyüğü kontrolünde yapılması zorunludur. Sayfamıza referans kodu ile gelmeyen hiç bir satış için kullanıcıya ödeme yapılmaz. Lütfen bu konuya dikkat ediniz.

Takıldığınız konularda arkadaşlarımızdan yardım isteyebilirsiniz.  Whatsapp : 0536 454 09 34 , Tel : 0850 302 08 22