Menu
Your Cart
SİTEMİZ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ SATILIKTIR.  Bilgi :  0536 454 09 34 

Hakkımızda

 
     


      SAATPA


        Herkes gibi para kazanmak için kurulmuş olan şirketimiz aslında her şeyden önce insanlara hak ettikleri değeri vermektedir. Önce insanları kazanmanın daha kıymetli olduğunu bilen SaatPa bundan yola çıkarak bir takım prensipleri hep ön planda tutmuştur. Öyle ki bir müşteriyi kaybetmektense para kaybetmeyi daha önemli kılmaktadır.


             SaatPa 2012 yılında saat,  takı , gözlük imalatı ve satışı hizmetini vermek üzere kurulmuştur. Gerek üretim gerekse satış konusunda en uygun şartları yerine getirmek için çalışmaktadır. Gayemiz kesinlikle en ucuzunu siz değerli müşterilerine sunmaktır. Çünkü müşteri velinimettir.
SaatPa alt yapısı gereği teknolojik yönü oldukça güçlü bir oluşumdur. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle gerek müşteri gerekse sistem anlamında teknolojiyi sonuna kadar kullanmaktadır. Çünkü teknoloji ile insanlar her şeyi çok daha kolay yapabilirler.

        SaatPa Ne İş Yapar?


Toptan ve perakende saat satışı önceliğimizdir. Gerek yurt dışında temini gerek kendi imkanlarımızla üretimi gerekse yurt içinde temin etmek için çalışmaktadır. İlk elden son tüketiciye ürünlerini ulaştırmaya çalışması ise ayrıca önemlidir. Çünkü bu durumda son kullanıcı kazanmaktadır. Kısaca SaatPa saat, takı, gözlük gibi dallarda insanın aksesuar ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır. Hizmetini verirken kesinlikle son tüketiciye göre hareket etmektedir.


    SaatPa Nasıl Çalışır?


Gerek kendi bünyesinde gerekse müşterisine karşı insanlara değer verecek şekilde bir mantıkla çalışır. Yani biz bu ürünü satalım paramızı kazanalım da ne olursa olsun asla dememek üzere kurulmuştur. Gaye basittir, müşterimiz bu ürünü aldı kullandı kesinlikle memnun kalsın ve bizden övgüyle bahsetsin. Çünkü en güzel reklam müşterilerin yaptığı reklamdır.
Buna ek olarak çalışma şekli en uygun fiyata ürünü temin ederek yine en uygun şartlarda müşteriye sunmaktır. Örnek kendi bünyesinde ürettiği ürünleri olabildiğinde en uygun fiyata ama aynı zamanda insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde üretmektedir.
SaatPa daha çok aracılık hizmeti verir yani üreticiden tüketiciye ürün ulaştırmakla yükümlüdür.


 
Bayan kol saati, erkek kol saati ve çocuk kol saatleri modellerindeki inanılmaz fiyatlar ile siz değerli müşterilerine hizmet etmekten gurur duyuyor. 

   

       Neler Satar

SaatPa genel olarak aşağıdaki ürünleri satmaktadır.
·         Bayan kol saati,
·         Erkek kol saati,
·         Çocuk kol saati,
·         Marka saatler,
·         Ucuz saatler,

        

        Markalarımız

·         Vegans saat,
·         Polo time saat,
·        Elizabeth saat,
·        Vicstar saat,
·         Diesel saat,
·         Dkny saat,
·         Emporio armani saat,
·         Fossil saat,
·         Guess saat,
·         Guess collection saat,
·         Lacoste saat,
·         Michael kors saat,
·         Seiko saat,
·         Tommy hilfiger saat


 
Toptan saat konusunda uzman bir ekibe sahip SaatPa Garanti konusunda da her zaman müşterilerinin yanındadır.