Menu
Your Cart
SİTEMİZ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ SATILIKTIR.  Bilgi :  0536 454 09 34 

Toptan Bileklik

TOPTAN BİLEKLİK


Tel ve Whatsapp : 0532 544 78 12 telefonda bilgi alabilirsiniz. 


%100 Yerli malı olup toplu alımlarda özel fiyat uygulanmaktadır. Stoktan gönderim ve ayrıca ön sipariş almaktayız. Bizde olmayan ürünleri bile toplu alımlarda size özel olarak yapabiliriz. Beğendiğiniz modeli bize iletin size özel üretim yapalım.  Özel tasarım bileklikler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Herkes için zamanın çok önemli olduğu bu dönemde size en uygun fiyata toptan bileklik üretmekteyiz. Evet belirttiğimiz gibi toptan satışımız vardır dediğimiz ürünler tamamı ile firmamıza aittir. Size kesinlikle en ucuz fiyat garantisi sunmaktayız. Ayrıca toptan bileklik için özel olarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Sayfamızdaki bileklik fiyatları perakendedir. Size ayrıca toptan fiyatları için teklif verilecektir. Lütfen toptan bileklik için bizimle iletişime geçiniz.


Saatpa TakıTakı kendi markasını diğer bir çok marka gibi pahalı satmamaktadır. Zaten perakende fiyatlarımızı gördüğünüzde anlamışsınızdır. Çünkü gayemiz gerek son kullanıcı gerekse toptan bileklik müşteri için uygun fiyata ürün üretmektir. Sizde saatpa takı ile çalışın karlı çıkın.


Toptan deri bileklik söz konusu olduğunda size birinci sınıf ürünleri inanılmaz fiyatlara sunabiliriz. Bize toptan deri bileklik için ulaşmanız halinde size fiyat ve üretim zamanı için bilgi verebiliriz. Toptan deri bileklik mantığını tamamı ile değiştiriyoruz. Her şeyden önce Türkiye de Çinden daha ucuza bileklik üretmek mümkün, insanlar böyle düşünüyor ancak emin olabilirsiniz artık ülkemizde de çok uygun fiyatlara deri bileklik üretebiliyoruz. 

Sayfamızda fiyatlar perakende fiyatlardır. Lütfen toptan bileklik ve toptan deri bileklik için bize ayrıca ulaşınız. Oldukça uygun fiyatlara size sunacağımıza emin olabilirsiniz. 


Saygılarımızla Saatpa. 

Saatpa bir Net Dünyası markasıdır.